SDR03EZPJ362
MFR.Part #
SDR03EZPJ362
JLCPCB Part #
C3968697
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS