SDR03EZPJ332
MFR.Part #
SDR03EZPJ332
JLCPCB Part #
C2082264
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3kΩ 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS