SDR03EZPJ271
MFR.Part #
SDR03EZPJ271
JLCPCB Part #
C4073585
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS