SDR03EZPJ270
MFR.Part #
SDR03EZPJ270
JLCPCB Part #
C7309933
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS