SDR03EZPJ224
MFR.Part #
SDR03EZPJ224
JLCPCB Part #
C6216101
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS