SDR03EZPJ201
MFR.Part #
SDR03EZPJ201
JLCPCB Part #
C4066537
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS