SDR03EZPJ135
MFR.Part #
SDR03EZPJ135
JLCPCB Part #
C20109444
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS