SDR03EZPJ131
MFR.Part #
SDR03EZPJ131
JLCPCB Part #
C20109442
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS