SDR03EZPJ130
MFR.Part #
SDR03EZPJ130
JLCPCB Part #
C7356926
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS