SDR03EZPJ121
MFR.Part #
SDR03EZPJ121
JLCPCB Part #
C3937158
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS