SDR03EZPF8060
MFR.Part #
SDR03EZPF8060
JLCPCB Part #
C7075320
Description
-55℃~+155℃ 300mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS