SDR03EZPF62R0
MFR.Part #
SDR03EZPF62R0
JLCPCB Part #
C2092490
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS