SDR03EZPF2700
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF2700
JLCPCB Part #
C5910101
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS