SDR03EZPD6982
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPD6982
JLCPCB Part #
C6293815
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 300mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS