SDR03EZPD3571
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPD3571
JLCPCB Part #
C6293811
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS