RTR025N03HZGTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RTR025N03HZGTL
JLCPCB Part #
C3281887
Package
TSMT-3
Description
+150℃@(Tj) 1.5V@1mA 2.5A 220pF@10V 30V 4.6nC@4.5V 700mW 92mΩ@2.5A,4.5V N-Channel TSMT-3 MOSFETs ROHS