RTR025N03HZGTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RTR025N03HZGTL
JLCPCB Part #
C2982517
Package
SOT-346
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 1W 2.5A 220pF 30V 35pF 4.6nC@4.5V 60pF 92mΩ@4.5V SOT-346 MOSFETs ROHS