RSX071VYM30FHTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSX071VYM30FHTR
JLCPCB Part #
C3758327
Package
TUMD2M
Description
1 Independent 200uA@30V 30V 420mV@700mA 5A 700mA TUMD2M Schottky Diodes ROHS