RSR025N03TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSR025N03TL
JLCPCB Part #
C2909290
Package
TSMT-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 115mΩ@4V 165pF 1W 2.5A 2.5V 30V 35pF 4.1nC@15V N-Channel TSMT-3 MOSFETs ROHS