RSJ400N10TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSJ400N10TL
JLCPCB Part #
C2981758
Package
TO-263S
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 180pF 2.5V 270pF 27mΩ@10V 3.6nF 40A 50W 90nC@10V TO-263S MOSFETs ROHS