RSH125N03TB1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSH125N03TB1
JLCPCB Part #
C5738330
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 1.67nF@10V 12.5A 1V 28nC@5V 2W 30V 9.1mΩ@10V SOP-8 MOSFETs ROHS