RRQ045P03TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRQ045P03TR
JLCPCB Part #
C510002
Package
TSMT6(SC-95)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.25W 1.35nF 14nC@10V 180pF 30V 35mΩ@10V 4.5A TSMT6(SC-95) MOSFETs ROHS