RRL025P03TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRL025P03TR
JLCPCB Part #
C5734292
Package
TUMT6
Description
-40℃~+150℃ 1 P-Channel 1W 2.5A 30V 480pF@10V 5.2nC@5V 75mΩ@10V TUMT6 MOSFETs ROHS