RR264M-400TFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RR264M-400TFTR
JLCPCB Part #
C308747
Package
SOD-123
Description
1.1V@700mA 10uA@400V 25A 400V 700mA Independent SOD-123 Diodes - General Purpose ROHS