RP1E050RPTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RP1E050RPTR
Description
120pF 120pF 2.5V 2W 50mΩ@10V 5A 850pF 9.2nC@5V P-Channel - MOSFETs ROHS