RLZ-TE-1113A
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RLZ-TE-1113A
JLCPCB Part #
C570696
Package
LL-34
Description
110Ω 12.11V~12.75V 14Ω 200nA@10V 500mW LL-34 Zener Diodes ROHS