RD3T100CNTL1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RD3T100CNTL1
JLCPCB Part #
C7337327
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4nF 10A 182mΩ@10V 200V 25nC@10V 5.25V 85W TO-252 MOSFETs ROHS