RD3G400GNTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RD3G400GNTL
JLCPCB Part #
C7038597
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.41nF 19nC@10V 2.5V 26W 40A 40V 7.5mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS