RBR3MM60BTFTR
MFR.Part #
RBR3MM60BTFTR
JLCPCB Part #
C2962747
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 120uA@60V 30A 3A 60V 610mV@3A SOD-123F Schottky Diodes ROHS