RBR3MM30ATFTR
MFR.Part #
RBR3MM30ATFTR
JLCPCB Part #
C4355010
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 100uA@30V 30A 30V 3A 510mV@3A SOD-123F Schottky Diodes ROHS