RBR3L40CDDTE25
MFR.Part #
RBR3L40CDDTE25
JLCPCB Part #
C3759278
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 100uA@40V 3A 40V 50A 550mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS