RBR3L40BTE25
MFR.Part #
RBR3L40BTE25
JLCPCB Part #
C3758989
Package
DO-214AC(SMA)
Description
3A 40V 620mV@3A 80uA@40V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS