RBR2LB60BTBR1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR2LB60BTBR1
JLCPCB Part #
C20109338
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1 Independent 150uA@60V 2A 520mV@2A 55A 60V DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS