RBR2L60BDDTE25
MFR.Part #
RBR2L60BDDTE25
JLCPCB Part #
C3757786
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 150uA@60V 2A 50A 520mV@2A 60V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS