RBR2L60ADDTE25
MFR.Part #
RBR2L60ADDTE25
JLCPCB Part #
C3759047
Package
DO-214AC(SMA)
Description
2A 60V 650mV@2A 75uA@60V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS