RBR2L30ADDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR2L30ADDTE25
JLCPCB Part #
C6164869
Package
DO-214AC(SMA)
Description
2A 30V 490mV@2A 80uA@30V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS