RB706D-40T146
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB706D-40T146
JLCPCB Part #
C3759481
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 Pair Series Connection 15mA 1uA@10V 370mV@1mA 40V TO-236-3(SOT-23-3) Schottky Diodes ROHS