RB531S-30TE61
MFR.Part #
RB531S-30TE61
JLCPCB Part #
C122627
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100mA 10uA@10V 30V 350mV@10mA 500mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS