RB510VM-40TE-17
MFR.Part #
RB510VM-40TE-17
JLCPCB Part #
C3313344
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 100mA 2uA@40V 40V 480mV@10mA 500mA SOD-323FL Schottky Diodes ROHS