RB500VM-40FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB500VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C7334859
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
1 Independent 100mA 1A 1uA@10V 40V 450mV@10mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS