RB298T100NZC9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB298T100NZC9
JLCPCB Part #
C3759390
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 30A 870mV@15A TO-220FN Schottky Diodes ROHS