RB218NS-60TL
MFR.Part #
RB218NS-60TL
JLCPCB Part #
C3759592
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 20A 5uA@60V 60V 830mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS