RB218NS-30TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB218NS-30TL
JLCPCB Part #
C3760115
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 20A 30V 5uA@30V 720mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS