RB218BM200TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB218BM200TL
JLCPCB Part #
C3757165
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 200V 20A 880mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS