RB168VWM150TFTR
MFR.Part #
RB168VWM150TFTR
JLCPCB Part #
C5717200
Package
SMD
Description
1 Independent 150V 1A 1uA@150V 25A、25A 890mV@1A SMD Schottky Diodes ROHS