RB168MM150TR
MFR.Part #
RB168MM150TR
JLCPCB Part #
C2932944
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 150V 1A 35A 4uA@150V 840mV@1A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS