RB095BGE-90TL
MFR.Part #
RB095BGE-90TL
JLCPCB Part #
C3759289
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 150uA@90V 750mV@3A 90V TO-252 Schottky Diodes ROHS