RB088NS-40TL
MFR.Part #
RB088NS-40TL
JLCPCB Part #
C3759520
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 10A 3uA@40V 40V 770mV@5A TO-263 Schottky Diodes ROHS