RB088BGE150TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB088BGE150TL
JLCPCB Part #
C6263177
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 15uA@150V 50A 880mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS