RB068L150DDTE25
MFR.Part #
RB068L150DDTE25
JLCPCB Part #
C7037978
Package
DO-214AC(SMA)
Description
150V 2A 3uA@150V 810mV@2A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS